CS44L11-CZZR
请求报价(RFQ)
- * 电子邮件:
- * 零件名称:
- * 数量(pcs):
- * 验证码:
- 制造商 :
- Rochester Electronics, LLC
- 产品分类 :
- 线性 - 放大器 - 音频
- Features :
- Max Output Power x Channels @ Load :
- 23mW x 2 @ 16Ohm
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (TA)
- Output Type :
- Headphones, 2-Channel (Stereo)
- Package / Case :
- 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 16-TSSOP
- Type :
- Class D
- Voltage - Supply :
- 2.4V ~ 1.8V